The Power Game
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

The Power Game


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Anunturi/Discuti

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
muz1k
Global Moderator
Global Moderator
muz1k


Mesaje : 124
Data de inscriere : 14/03/2012
Varsta : 31
Localizare : Craiova

Anunturi/Discuti Empty
MesajSubiect: Anunturi/Discuti   Anunturi/Discuti Icon_minitimeJoi Ian 10, 2013 10:17 am

Aici puteti discuta liber discuti numai despre clan

Sus In jos
https://tpg-team.forumgratuit.ro
ffolekram




Mesaje : 14
Data de inscriere : 12/01/2013

Anunturi/Discuti Empty
MesajSubiect: anunt clan   Anunturi/Discuti Icon_minitimeMar Ian 15, 2013 2:57 pm

In primul rand a-s vrea sa se ia o decizie in privinta mea
in al doilea rand as vrea daca voi mai fii in clan, sa jucam meciuri si pe alte harti nu doar d2 , ca nu doar d2 exista
PS: sa va dati cu parerea si sa ziceti si voi ceva in privinta clanului nu doar "ba hai ca vin si eu la meci , sau cheamama si pe mn cand e meci"
Sus In jos
CaPSh0t.
Vizitator




Anunturi/Discuti Empty
MesajSubiect: ,,.,   Anunturi/Discuti Icon_minitimeMar Ian 15, 2013 3:22 pm

eu as propune sa incercam sa jucam si pe inferno sau dust....si ar trebui facuta o selectie.....prin care sa stim pe cine ne putem baza la ora X pt meciul cu clanu Y......nu te trezesti inainte de meci k nu ai oameni..
Sus In jos
ffolekram




Mesaje : 14
Data de inscriere : 12/01/2013

Anunturi/Discuti Empty
MesajSubiect: anunt important   Anunturi/Discuti Icon_minitimeMar Ian 15, 2013 3:27 pm

deci playerii clanului eu propun sa fie ON seara dupa ora 4,5 ... pana atunci multi dintre noi cred ca avem treaba ( scoala , lucru , si altele)
si as vrea meciuri pe alte harti ca sincer deja mii s-a urat d2 stim bine jocul acolo si nu numai pe d2 asa cred eu vb despre cei cu experienta in cs
.... as propune alte harti pt meciuri nu doar d2( nuke, inferno , train , mirage , tuscan , forge )... si ar fii de ajuns Very Happy ..
PS: dativa cu parerea daca e ok ce am zis! ca doar fiecare poate sa isi de-a cu parerea si e in scopul clanului sa ne dezvoltam skilul de joc la meci si pe alte harti!
Sus In jos
voodoo~




Mesaje : 30
Data de inscriere : 25/03/2012

Anunturi/Discuti Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi/Discuti   Anunturi/Discuti Icon_minitimeMar Ian 15, 2013 3:40 pm

O sa jucam meciuri si pe alte mape. Ce conteaza mai mult e ce facem in-game mai ales pe partea de CT, fiecare sa aiba pozitia lui, fara schimbari de X-uri intre jucatori, doar in cazul unei scheme, etc... Eu de exemplu daca stiu ca am in spate un coechipier care o sa fie tot timpul acolo pot sa ma concentrez mai bine pe pozitia pe care sunt fara sa fiu nevoit sa ma intorc din 5 in 5 secunde sa ma asigur ca nu vine unu prin spate si ma omoara.

PS: dupa ora 16 sunt tot timpul ON.
Sus In jos
ffolekram




Mesaje : 14
Data de inscriere : 12/01/2013

Anunturi/Discuti Empty
MesajSubiect: anunt   Anunturi/Discuti Icon_minitimeMar Ian 15, 2013 8:30 pm

foarte adevarat ce ai zis voodoo .
pentru asta clanul cred ca necesita antrenamente Very Happy. Sau credeti ca merge si fara?
Sus In jos
c1R




Mesaje : 25
Data de inscriere : 12/01/2013

Anunturi/Discuti Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi/Discuti   Anunturi/Discuti Icon_minitimeVin Ian 18, 2013 9:21 am

Si eu sunt ON dupa ora 16 .. k sunt cu scoala .. sunt dupa-amiaza;)) ..
Sus In jos
sK11Ls

sK11Ls


Mesaje : 17
Data de inscriere : 15/01/2013
Localizare : Suceava

Anunturi/Discuti Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi/Discuti   Anunturi/Discuti Icon_minitimeLun Ian 28, 2013 1:09 pm

Cred ca ar fi o idee buna sa facem un film cu noi in actiune voi ce parere aveti ,carei priceputu in astea?Smile.SA puneti demourile cap la cap si urcate pe YouTube sau fiecare cu demo lui urcta pe YouTube
Sus In jos
sK11Ls

sK11Ls


Mesaje : 17
Data de inscriere : 15/01/2013
Localizare : Suceava

Anunturi/Discuti Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi/Discuti   Anunturi/Discuti Icon_minitimeLun Ian 28, 2013 1:15 pm

ffolekram a scris:
deci playerii clanului eu propun sa fie ON seara dupa ora 4,5 ... pana atunci multi dintre noi cred ca avem treaba ( scoala , lucru , si altele)
si as vrea meciuri pe alte harti ca sincer deja mii s-a urat d2 stim bine jocul acolo si nu numai pe d2 asa cred eu vb despre cei cu experienta in cs
.... as propune alte harti pt meciuri nu doar d2( nuke, inferno , train , mirage , tuscan , forge )... si ar fii de ajuns Very Happy ..
PS: dativa cu parerea daca e ok ce am zis! ca doar fiecare poate sa isi de-a cu parerea si e in scopul clanului sa ne dezvoltam skilul de joc la meci si pe alte harti!
.Noi clanul nostru sa spunem ca stim hartile enumerate de tine mai sus,dar jucand cu un clan care nici nu stie sa isi ocupe locul pe harta d2 ce asteptari ai tu de la ei pe tuscan ca fac un pariu de 99% ca nu stiu sa mearga la X. Forge....Vb serios?
Sus In jos
voodoo~




Mesaje : 30
Data de inscriere : 25/03/2012

Anunturi/Discuti Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi/Discuti   Anunturi/Discuti Icon_minitimeLun Ian 28, 2013 2:58 pm

Citat :
Noi clanul nostru sa spunem ca stim hartile enumerate de tine mai sus,dar jucand cu un clan care nici nu stie sa isi ocupe locul pe harta d2 ce asteptari ai tu de la ei pe tuscan ca fac un pariu de 99% ca nu stiu sa mearga la X. Forge....Vb serios?

ffolekram a enumerat hartile pe care se joaca mixuri, cred ca voia sa lamureasca pe careva, zicea cineva ceva legat de de_dust, in fine, nu se mai joaca de ceva timp mixuri pe ea.

Iti dai seama ca nu o sa jucam forge cu clanuri gen bsk, up sau qLs, probabil nici mirage sau tuscan care sunt cat de cat jucate. Majoritatea cu care am jucat pana acum nu stiu ca pe dust2 la warm se joaca doar mid (zic d2 pentru ca e cea mai cunoscuta mapa de cs). Deci nu prea ai ce asteptari sa ai de la asemenea clanuri.
Sus In jos
sK11Ls

sK11Ls


Mesaje : 17
Data de inscriere : 15/01/2013
Localizare : Suceava

Anunturi/Discuti Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi/Discuti   Anunturi/Discuti Icon_minitimeJoi Ian 31, 2013 8:42 am

voodoo~ a scris:
Citat :
Noi clanul nostru sa spunem ca stim hartile enumerate de tine mai sus,dar jucand cu un clan care nici nu stie sa isi ocupe locul pe harta d2 ce asteptari ai tu de la ei pe tuscan ca fac un pariu de 99% ca nu stiu sa mearga la X. Forge....Vb serios?

ffolekram a enumerat hartile pe care se joaca mixuri, cred ca voia sa lamureasca pe careva, zicea cineva ceva legat de de_dust, in fine, nu se mai joaca de ceva timp mixuri pe ea.

Iti dai seama ca nu o sa jucam forge cu clanuri gen bsk, up sau qLs, probabil nici mirage sau tuscan care sunt cat de cat jucate. Majoritatea cu care am jucat pana acum nu stiu ca pe dust2 la warm se joaca doar mid (zic d2 pentru ca e cea mai cunoscuta mapa de cs). Deci nu prea ai ce asteptari sa ai de la asemenea clanuri.
.Perfecta dreptate ai daca vreti sa jucati meciuri haideti sa jucam pe harti cunoscute si sa in umplem timpul liber clanuri bune,rele invata si ei dar unii nu stiu sa pretuiasca acest joc si intra cu tot felul de prostii si te trezesti ca iasa 2,3 din clan afara ca lea dat eroarea don't send ei nu stiu sa piarda sau sa felicite sa poarte legatura pe mess/skype s.a.m.d daca esti pe serveru lor ori iei ban ori destroy deci te poti astepta.De acum incolo vom juca pe serveru nostru cu toate utilitatile de care are nevoie clanul nostru.
P.S:Endru !end si ceaulessss
Sus In jos
sK11Ls

sK11Ls


Mesaje : 17
Data de inscriere : 15/01/2013
Localizare : Suceava

Anunturi/Discuti Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi/Discuti   Anunturi/Discuti Icon_minitimeJoi Ian 31, 2013 1:20 pm

wrong
Sus In jos
ffolekram




Mesaje : 14
Data de inscriere : 12/01/2013

Anunturi/Discuti Empty
MesajSubiect: Anunturi/Discutii   Anunturi/Discuti Icon_minitimeVin Feb 01, 2013 4:51 am

Mai baieti aveti mare dreptate la faza sa jucam pe d2 ca e ce-a mai cunoscuta. ( dar macar sa ne antrenam noi pe alte harti sa stim jocul pe alte hati sa facem scheme si tactici pe alte harti) si asa mai vrea ceva ..... sa va uitati pe youtube .... faza de atac la terro pe d2 , inferno si celalalte mape..... ca nu intotdeauna e ok ... hai toti B tare ... sau 3/2...... ma refer la d2.... deci sa va uitati si voi pe youtube la o schema de atac cand suntem terro pe orice harta.... si care vii se pare si usoara si interesanta sa o puneti aici pe forum sau sa ne-o dati pe mess.... eu deja am vazut vreo 4 ... si as vrea ca clanul nostru sa joace pe skype, ts3.... va rog in maxim 2 saptamani sa jucam pe skype sau ts3 ca asa jocul va fii mult mai ok si putem vorbii.... ca dupa ce esti mort degeaba incerci sa iti ajuti echipa sa zici pe unde vin adversarii.... sa va faceti rost de microfoane sa jucam mai bine skype sau ts3 care vii se pare mai ok.

PS: sa nu uitati de ce v-am zis la faza cu schemele de atac ... scrieti pe youtube.... scheme de atac clan fnatic, na'vi , sk , m5, ESC ... ma rog nu am chef sa enumer clanuri bune acuma.... ne va ajuta foarte mult aceste tactici pe care le au aceste clanuri.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Anunturi/Discuti Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi/Discuti   Anunturi/Discuti Icon_minitime

Sus In jos
 
Anunturi/Discuti
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Power Game :: Clanul TpG # :: Anunturi Meciuri/Dicuti-
Mergi direct la: